Nejzdravější ovoce na Zemi — elixír mládí, zdraví a krásy

DETOXIKACE S GOJI

Publikováno dne: 25.4.2017
DETOXIKACE S GOJI

JARNÍ DETOX S GOJI

podpořte svoji imunitu elixírem mládí a dlouhověkosti

Jaro je období, které každý rok příznivě zasáhne všechny z nás. Mnozí již netrpělivě vyhlížíme první paprsky, dlouho očekávaný příval energie. Těšíme se na pobyt venku, na proměnu šedi ve žlutou a zelenou. S jarními dny začíná příroda propukat do svého znovuzrození. Zregenerována příroda je po zimě připravena ukázat svoji sílu a krásu. Jak jste na tom vy? Chcete i vy obnovit energii, zregenerovat tělo a mysl? Neodkládejte to a pusťte se do toho právě teď! Poznejte blahodárné účinky GOJI!

Naše tělo je neustále zanášeno různými jedy, chemikáliemi, toxiny, prachem, kouřem, smogem ze vzduchu, z vody, z potravy. To vše se negativně odráží na našem zdraví. Pokud se člověk cítí dlouhodobě unavený, má problémy s trávením, kožní problémy, rozhozenou hormonální rovnováhu, a mnoho dalších potíží, na vině může být zanesení organismu toxiny (plísně, bakterie, viry, těžké kovy, aj.). Těch neblahých zdravotních důsledků z nesprávného stylu života může být nespočet.

V tento moment je důležité poslechnout varovné signály svého těla a zamezit zbytečný přívod nečistot do organismu. Není třeba podstupovat drastické očisty držením dlouhodobých půstů, stačí se jen umírnit! Nastavte si tělu vlastní, přirozený detoxikační proces. Zaměřte na nízkokalorické, ale přitom nutričně vyvážené potraviny. Například luštěniny, zeleninu, ryby. Pravidelně se hýbejte. Doplňujte tekutiny a vše podpořte blahodárnou kustovnicí čínskou – GOJI. Budete sami překvapení, jak dobře se najednou cítíte.

ZÁKLADNÍ KROKY PRO OČISTU ORGANISMU

  • dostatečný přísun tekutin (voda, voda s citrónem, bylinné čaje, čerstvé zeleninové šťávy)
  • odlehčená, přírodní strava (bez průmyslových úprav, barviv a konzervantů)
  • pravidelný pohyb, odpočinek, relaxace (hluboké dýchání - vnímejte příjem kyslíku)
  • GOJI - podpůrný, imunitu posilující doplněk stravy a důležité ANTIOXIDANTY

Právě díky vysoké koncentraci účinných látek v GOJI stačí pro dosažení znatelných výsledků pouhých 25 ml 100% džusu GOJI ORIGINAL denně. Ideální doba konzumace džusu GOJI se doporučuje v ranních hodinách, tzv. na lačno. O to větší účinky pak má. Zátěže dnešní doby jsou tak obrovské, že by mělo být pro člověka pravidelné užívání GOJI, případně jiných kvalitních přírodních produktů, již samozřejmostí.

PROČ JE VHODNÉ DETOXIKOVAT

Své tělo omýváme každý den od nečistot a potu z venku, stejně tak je čas od času dobré vyčistit si také vnitřek organismu! Aby tělo lépe přijímalo vitaminy, minerály a fungovalo, jak má, je dobré ho jednou za čas pročistit Především játra, ledviny, posílit slezinu a rozproudit lymfatický systém. Pokud je organismus zanesený, na vině je převážně nevhodná strava (smažená jídla, polotovary, příliš mnoho cukru, soli, mouky,…), alkohol, kouření, spousta chemie v potravinách, nedostatek spánku a pohybu na čerstvém vzduchu, špatné fungování lymfatického systému, užívání léků (např. antibiotika) apod..

Detoxikace je cílené pročištění organismu. Preventivní proces před nemocemi a stárnutím. Očistu lze provádět mnoha způsoby. Každý obor alternativní medicíny přistupuje k detoxikaci ze svého pohledu - můžete užívat bylinné čaje, bylinné kapky, provádět klystýry, držet půsty, nebo na nějaký čas zcela vynechat určité potraviny, podpořit lymfatický systém masážemi, dodržovat pitný režim apod. Očistou usnadníme práci určitým orgánům, podpoříme krevní i lymfatickou cirkulaci. Při vhodné stravě odplavíme kyselé látky z těla. Stimulujeme imunitní systém, čímž se mnohdy eliminují chronická infekční onemocnění nebo bolesti. Uvolníme svalové napětí, zvýšíme si hybnost a odolnost kloubů.

Nastartujte se s GOJI! Chuťově výborná snídaně je nejen jednoduchá na přípravu, ale především je bohatým přísunem všech potřebných živin, které pomohou správnému fungování vašeho organismu. Udržujte své tělo v rovnováze. Poznejte všemocné účinky GOJI a těšte se tak z celkové regenerace společně s jarní přírodou!

------------------------------------------------------------------------------------------

ELIXÍR MLÁDÍ Z GOJI

ZDRAVÍ, VITALITA, DLOUHOVĚKOST 

  • 60 - 70 g plodů sušené GOJI
  • 400 ml čerstvé kozí syrovátky (lze nahradit kvalitním kysaným mléčným výrobkem)
  • med
  • skořice
  • drcená lněná semínka

NÁVOD NA PŘÍPRAVU

Večer před usnutím nebo 2 hodiny před samotnou konzumací, nasypete sušené plody GOJI do připravené syrovátky či kysaného výrobku a necháte nabobtnat. Poté přidáte med a skořici dle chuti. Vše rozmixujete a na závěr přimícháte drcená lněná semínka.

(Pokud chceme získat zdraví prospěšné látky z lněných semínek, musí být semínka mechanicky rozmačkané, aby se porušila silná ochranná slupka. Semínka by se však neměla mixovat, aby se nezničily zdravé omega-3 nenasycené mastné kyseliny). 

VÝŽIVOVÁ HODNOTA

GOJI, med, skořice, lněná semínka jsou pro nás jedny z nejcennějších přírodních produktů, s jejichž pomocí můžeme do těla transportovat obrovské množství vlákniny, kvalitních nenasycených mastných kyselin, enzymů, vitamínů, minerálních látek, antioxidantů, silic, tříslovin a mnoho dalších.

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY

Všechny tyto látky nám pomáhají předcházet nemocem. Dokonce i těm, které způsobují autoimunitní procesy v těle. Příznivě působí na kardiovaskulární i reprodukční systém. Jsou prospěšné při arytmii, vysokém krevním tlaku, dále při problémech s prostatou, astmatem, pomáhají při depresích aj. civilizačních nemocí.

Pravidelná konzumace kysaných mléčných výrobků přispívá ke zdravému trávení. Správné fungování střevní mikroflóry a celé trávicí soustavy je velmi důležité pro náš celkový zdravotní stav a naši pohodu. Pokud není střevní mikroflóra v pořádku, dochází k rychlejšímu stárnutí organismu. Živé mikroorganismy obsažené v zakysaných výrobcích nejen podporují správné trávení, ale také zvyšují obranyschopnost organismu a napomáhají lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů ze stravy. Příznivý vliv mají také na pokožku a nervové přenosy.

frame-scrollup