Nejzdravější ovoce na Zemi — elixír mládí, zdraví a krásy

HIMALYO v TV Nova

Publikováno dne: 27.11.2015
HIMALYO v TV Nova

Jak se zdá, naše produkty značky HIMALYO jsou opět slavné. Dnes ráno, tedy v pátek 27.11., byla v pořadu Snídaně s Novou odvysílána velmi povedená reportáž o produktech HIMALYO. S milou modelkou a moderátorkou Hankou Mašlíkovou si nejen o léčivých účincích kvalitní GOJI povídal náš odborný konzultant na produkty značky HIMALYO pan Petr Pilát.

Reportáž byla natáčena v moderních prostorách pražského showroomu firmy ALBIXON. Moderátorka byla velmi zvídavá (ale nejen ona, i členové televizního štábu), protože měla osobní zájem dozvědět se o GOJI co nejvíce, neboť asi jako každý z nás se snaží v tomto ročním období posílit organismus a celkově zlepšit funkci svých orgánů. Džus z GOJI si nejprve trochu ostýchavě prohlédla a očichala, ale poté si přiťukla s Petrem Pilátem a do dna jej vypila. Byla mile překvapená, že chuť byla velmi lahodná. Nyní se i ona stane spokojeným uživatelem produktů HIMALYO. Věříme, že reportáž udělala dobrou reklamu naší GOJI a zájemci se o naše dárkové balení džusu HIMALYO před Vánoci jen pohrnou.

 

Soutěžte o produkty HIMALYO s TV Nova

Až do pátku 4. 12. 2015 máte možnost každý den vyhrát Luxusní dárková balení GOJI ORIGINAL juice nebo balení nejkvalitnějších sušených plodů Goji EXCLUSIVE, stačí se dívat každé ráno na Snídani s Novou a uhádnout správnou odpověď!

frame-scrollup