Nejzdravější ovoce na Zemi — elixír mládí, zdraví a krásy

HIMALYO ve spojení Ronald McDonald House

Publikováno dne: 2.6.2017
HIMALYO ve spojení Ronald McDonald House

HIMALYO ve spolupráci s Ronald McDonald House podporuje projekt, jenž pomáhá těžce nemocným dětem.  Tento dům umožňuje rodičům nemocných dětí, které jsou dlouhodobě hospitalizovány na klinice v Mnichově, aby jim mohli být na blízku, protože věří, že přítomnost nejbližších je pro uzdravení dětí tím nejlepším lékem!

V Ronald McDonald House nachází útočiště nejen rodiče, ale i sourozenci i a jiní členové rodin. Spolu se zkušenými asistenty se zde snaží společnými silami přečkat těžký čas operací a následné léčby. Konají se zde i pravidelné společné snídaně, které stmelují rodiče s komplikovanými dětskými osudy. A protože nemoc dětí znamená obrovské psychické vypjetí, rozhodlo se HIMALYO do projektu vstoupit a zapojit. Formou ZDRAVÝCH snídaní dodává pravidelně rodičům i členům McDoanld House na snídaňový stůl antioxidanty, vitamíny i minerály, potřebné k posílení imunitního systému a utlumení stresu. Na snídaních tak nikdy nechybí 100% čerstvý džus HIMALYO GOJI ORIGINAL BIO ani sušené plody HIMALYO GOJI EXCLUSIVE. Energie získaná z nejzdravějšího ovoce na Zemi jim dodává sílu, zvládnout tato těžká období.

HIMALYO se těší spolu s rodinami i členy Ronald McDonald House z každé dobré zprávy, která přijde z kliniky. Držíme palce a upřímně přejeme uzdravení všem dětem!

Fotogalerie

McDonald 1
McDonald 2
McDonald 4
mc4
frame-scrollup