Nejzdravější ovoce na Zemi — elixír mládí, zdraví a krásy

NEJPROSPĚŠNĚJŠÍ ROSTLINA NA SVĚTĚ - čínský zázrak jménem GOJI

Publikováno dne: 28.3.2017
NEJPROSPĚŠNĚJŠÍ ROSTLINA NA SVĚTĚ - čínský zázrak jménem GOJI

Dejte přednost BIO potravinám, vyplatí se to!

Když se řekne „biopotravina“, určitě si většina z nás představí něco obzvlášť zdravého. Něco, co tělu výrazně prospěje, možná až jakousi výjimečnost. O co vlastně jde a jaké jsou výhody biopotravin? Jednoduše řečeno, jedná se o produkty bez jakýchkoli konzervantů, tedy bez chemie a dalších přidaných látek – aditiv. Pěstované v souladu s přírodou. Prababičky by nám o tom mohly vyprávět.

Je ale potřeba býti ostražití a vyhnout se podvodníkům, kteří se na úkor zdraví koncového zákazníka honosí označením „Zdravá potravina“ nebo „Organický produkt“. Pozor, takto označené potraviny nemají s BIO kvalitou nic společného. Naopak, mnohdy jde o výrobky, ve kterých bývají použity pesticidy, herbicidy, fungicidy, antibiotika a jiné látky, které se průběžně dostávají do našeho těla a mohou mít negativní dopad na naše zdraví.

Žádná chemie, jen síla přírody

Biopotraviny jsou vyrobeny s ohledem na člověka ve všech svých aspektech. Výsledkem je kvalita, kvalitní potravina a s ní zdravá populace. Nechme však promluvit čísla, která jsou odrazem skutečnosti. Podle výzkumů má biopotravina až o čtvrtinu více výživových látek než běžné konvenční potraviny. Typickým příkladem je bio ovoce.

Investovat do biopotravin znamená, investovat do zdraví, ne být jen in

Biopotraviny jsou in, je to současný trend zdravého životního stylu. Chemie v jídle je přežitek, z principu v něm vůbec nemusí být. Přechod na bioprodukci a s ní celkově spojený zdravý životní styl není nic těžkého, navíc to našemu tělu jen prospěje. Vždyť podle průzkumů je naše zdraví z 80 % právě odrazem způsobu našeho života, včetně stravování.

BIO je budoucnost!

Znáte již klenot čínské medicíny? Kustovnici čínskou, neboli GOJI? Bez nadsázky unikátní superovoce a zároveň plody nejzdravější rostliny světa, kterou tamní obyvatelé využívají již tisíce let. A není náhodou, že právě Čína je jedním ze čtyř největších bio trhů na světě. Navíc by se do roku 2020 měla stát největším producentem bioproduktů.

„Co funguje tisíce let, musí fungovat i dneska“, říká o GOJI produktech společnosti HIMALYO olympijský vítěz Roman Šebrle. To je jeden z několika důvodů, proč také on i s celou svou rodinou užívá produkty značky HIMALYO.

Abyste poznali pozitivní účinky GOJI, nebojte se ji zařadit, do svého každodenního jídelníčku. Variabilita využití GOJI v kuchyni je obrovská. Jako ingredienci, ji můžete přidávat téměř do všech sladkých i slaných pokrmů. Lze z ní vytvořit lahodné nápoje, jako jsou smoothie, elixíry bohaté na vitamíny nebo čaje pro podporu imunity. Pro děti představují takto připravené pokrmy zdravou alternativu průmyslově vyráběných nápojů či pamlsků. Chcete produkty z GOJIvyzkoušet? Vše v Bio kvalitě můžete zakoupit na https://www.himalyo.cz/produkty.

GOJI revoluce

Při pěstování a zpracování GOJI pro HIMALYO nejsou používána chemická hnojiva, pesticidy, postřiky ani geneticky modifikované organismy. Produkty jsou pro organismus čistě přírodním bohatstvím. HIMALYO GOJI ORIGINAL 100% juice je čistá, za studena lisovaná šťáva, která dodá tělu potřebné látky v té nejvyšší jakosti. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani syntetické chuťové přísady. Skleněná lahev navíc dokáže oproti plastovým lahvím uchovat cennost šťávy v originální podobě po celou dobu její konzumace.

Získejte produkty HIMALYO GOJI zdarma!

GOJI revoluce s sebou přináší jedinečnou možnost získat velkou porci kustovnice čínské zdarma. Ptáte se, co pro to musíte udělat? Nic zásadního! Stačí se vyfotit s novým BIO balením GOJI produktů HIMALYO. Na nic nečekejte a zjistěte si více informací na našem facebookovém profilu HIMALYO www.facebook.com/himalyo.

GOJI: nenápadný keř se zázračnými účinky

GOJI, neboli kustovnice čínská je neobyčejný keř, ze kterého se získávají plody a mladé listy, zejména jako doplňky stravy. Využívají se však také v medicíně, a to včetně kůry. To, co se v Číně traduje už celá tisíciletí (o původu GOJI si můžete přečíst zde), nyní potvrzují lékařské studie. O kustovnici se píše v souvislosti s dlouhověkostí – samozřejmě jde o pravdivé tvrzení, protože obsahuje nejvíce antioxidantů na světě, které zpomalují stárnutí.

GOJI působí na lidský organismus ale i mnohem komplexněji. Zlepšuje funkci nervové soustavy, zvláště při psychické zátěži, odbourává hladinu stresu a obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek. Podrobně si o GOJI můžete přečíst na našich stránkách www.himalyo.cz.

frame-scrollup