Nejzdravější ovoce na Zemi — elixír mládí, zdraví a krásy

Zdravější léto s GOJI

Publikováno dne: 1.8.2017
Zdravější léto s GOJI

Léto je v plném proudu a zdá se, že i letošní prázdniny budou na množství slunečních paprsků docela bohaté. I proto se vyplatí myslet na ochranu před sluncem a na rizika s ním spojená!

Výjimečná GOJI

Abyste takovým rizikům předešli, zařaďte do svého jídelníčku GOJI. Její užívání má pro vás hned několik výhod! GOJI je plná antioxidantů, jenž působí proti oxidačnímu stresu. Chrání organismus před tzv. volnými radikály. Ty totiž tělo poškozují a mohou být příčinou mnoha onemocnění. Antioxidanty navíc podporují celkovou obranyschopnost organismu a zpomalují proces stárnutí. Zároveň působí jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.

GOJI patří mezi nejbohatší zdroj karotenů v celé rostlinné říši. Jedná se o barviva, která zodpovídají za barevnost ovoce nebo zeleniny. Jsou taktéž řazeny mezi antioxidanty přírodního původu a jsou pro náš organismus díky svým vlastnostem prospěšná. Betakaroten navíc podporuje správnou funkci zraku, zajišťuje mladistvý vzhled pleti, oddaluje proces tvorby vrásek a samotné stárnutí pleti. Konzumací potravin s vysokým obsahem karotenu můžete docílit krásně snědé pokožky, aniž byste se vystavovali rizikovému slunečnímu záření.

Chcete mít sexy bronzovou barvu pleti po celý rok?

Zařaďte do svého jídelníčku HIMALYO GOJI ORIGINAL! Nebojte se zvýšit denní dávku 100% juice BIO na dvojnásobek! Doporučená denní dávka 25 ml.

Sušené plody GOJI EXCLUSIVE jsou skvělou alternativou zdravé svačinky do práce, na výlet i k vodě! Nezapomínejte na ně!

Využijte právě probíhající LETNÍ AKCI a objednejte si kvalitní GOJI ORIGINAL BIO za výhodné ceny!

frame-scrollup