Pro naše věrné zákazníky a příznivce našich pravidelných online lekcí jógy jsme připravili něco mimořádného! 

Organizujeme pro vás jógový pobyt na Bali s vaší oblíbenou Zuzkou Klingrovou v termínu 17.4. – 28.4.2024. 

Všechny informace ohledně pobytu naleznete na www.noranora.cz/yoga-bali-2024. Místa už jsou sice plná, můžete se však přihlásit jako náhradníci.

A pozor – máme pro vás překvapení:) V říjnu a listopadu se můžete zúčastnit soutěže o jedno místo na jóga retreatu ZDARMA a další hodnotné ceny.  

O co tedy soutěžíme?

1. místo: jógový retreat na Bali se Zuzkou Klingrovou v hodnotě 85 000 Kč v termínu 17.04. – 28.04.2024.

2. - 4. místo: celoroční zásoba Goji džusu

5. - 8. místo: velké svíčky Tibet ZEN a Tibet DREAM

Podmínky zařazení do slosování:

1️⃣ Staňte se fanoušky Himalya na Facebooku či Instagramu, pokud ještě nejste.

2️⃣ Dejte “to se mi líbí” soutěžnímu příspěvku na Facebooku či Instagramu.

3️⃣ Registrujte se na e-shopu Himalyo na www.himalyo.cz/registrace, případně www.himalyo.sk/registracia (registrací získáváte navždy slevu 10% na celý sortiment!). 

4️⃣ Nakupte na e-shopu Himalyo v minimální hodnotě 499 Kč, v poznámce uveďte BALI. Pokud nakoupíte vícekrát nad hodnotu 499 Kč, můžete se zúčastnit znovu a zvyšujete tak své šance na výhru (budeme losovat čísla objednávek).

5️⃣ Vyplňte soutěžní formulář níže.

⚠️ Všech těchto 5 podmínek je nutné splnit pro zařazení do soutěže. Číslo objednávky může být zadáno pouze jednou. Opakované zadávání čísla objednávky s jinými údaji již nebude zařazeno do slosování.

Budeme rádi, když soutěž také budete sdílet s přáteli a rodinou - kýmkoli, koho by také potěšil jógový pobyt v tropickém ráji.

ℹ️ Soutěž poběží do čtvrteční půlnoci 30.11.2023. Vylosování a vyhlášení výherce jógového pobytu proběhne v následujících dnech, nejpozději však 5.12.2023. Výherce budeme losovat ze všech účastníků, kteří vyplnili správně tento formulář a splnili všechny podmínky. Pokud výherce do 3 dnů od vyhlášení neodpoví na poslané zprávy, email ani telefon, budeme losovat znovu.

První vylosovaný výherce získá místo na jógovém retreatu v jednolůžkovém pokoji s výhledem na moře (v resortu na pláži). V ceně je zahrnuta také zpáteční letenka z Prahy, transfery na místě, česky mluvící průvodce, snídaně v hotelu v Ubudu, polopenze v resortu na pláži, jóga 2 x denně v resortu na pláži a výlet v Ubudu s obědem. Veškeré další položky si už výherce platí sám, stejně jako ostatní účastníci tohoto jógového pobytu.

2. - 8. vylosovaný výherce získá hodnotné ceny.

PS: Pořadatelem soutěže je Himalyo. 

A teď už zbývá jen vyplnit formulář níže ⬇️

(nezobrazuje-li se Vám formulář správně, vyplňte jej ZDE.

 

 

 

 

Hodně štěstí!

frame-scrollup