Kvet

Reference

Chcete se i Vy podělit o své zkušenosti a zaslat kladnou referenci? Klikněte ZDE.

Roman Šebrle s podpisem

Roman Šebrle

Olympijský vítěz

15. 3. 2015

Snižuje únavu, zlepšuje soustředění, zvyšuje energii, redukuje stres...
Přesně to, co potřebuji.

Petra Černocká s podpisem

Černocká Petra

Zpěvačka a herečka

21. 4. 2015

Z vlastní zkušenosti i já doporučuji HIMALYO - 100% GOJI juice

František Kašpar foto

František Kašpar

Šumperk - Česká Republika

Krásný dobrý den, moc Vám děkuji za úžasný a luxusní nápoj HIMALYO. Dávám Vám 100% kvality! Džus mi pomáhá, nejsem unavený, cítím se po něm skvěle. Jsem odpočatý a veselý. I sušené plody si kupuji velmi rád a jsem rád, že jsou v České republice k dostání takto kvalitní. Jsou zdravé a chutné! Děkuji za vaše produkty, určitě je budu kupovat i nadále. S Pozdravem, Kašpar František z Moravy, ze Šumperka.

Goji šťávy na kuchynské lince

David Mišurec

Zlín - Česká Republika

Goji 100% juice je úžasný. Pijeme ho celá rodina, manželce pomohl na pleť, mě na tlak a zadýchávání. Syn ani dcera nebyli nemocní ani nepamatuji. Opravdu super, a hlavně, nejen, že nám pomáhá, ale hlavně hooodně chutná. Manželka dělá zůzné koktejly, třeba se skořicí a banánem. Prostě u nás to jede...a že jich máme viz foto :)

Zákaznice HIMALYO.cz - Helena Pawlasová

Helena Pawlasová

Havířov - Česká Republika

Goji je to nejlepší co může být...je to afrodiziakum , je to lék mládí . všem doporučuji .

Zákaznice HIMALYO.cz - Hufová Irena

Hufová Irena

Hrabyně 3 - Česká Republika

Krásný den, jsem těžce tělesně postižená a pohybuji se pomocí elektrického vozíku. Asi tak před 3/4 rokem jsem začala užívat juice Himalyo jednu štamprličku ráno na lačno a během dne mlsám sušené plody. Nevím jak co nejpřesněji vyjádřit jak tyto vynikající výrobky na mně působí, ale snížila jsem si dávky některých léků, cítím se výborně, jako by mě nabíjela nějaká energie. Přátelé o mně říkají že zářím a já se také tak cítím i přesto, že počasí zrovna není tuto zimu příznivé. Už si nedokážu představit ráno bez juice Himalyo a den bez mlsání sušených plodů, jsem moc spokojená, Irena

Zákaznice HIMALYO.cz - Říhová Jana

Říhová Jana

Mělník - Česká Republika

Dobrý den všem.S produktem Goji 100% juice mám velice pozitivní zkušenost.Počátek užívání byl rok 2015,kdy jsem dostala první lahev Himalyo od syna jako dárek a on si o tomto produktu načetl informace z internetu.Léčím se cukrovkou IIst.,mívám vnitřní třes,chvění těla a po 3 týdnech užívání počal tento problém ustupovat.Pocituji na sobě lepší vnitřní a nervovou vyrovnanost.A jsem přesvědčená i o vlivu tohoto produktu na moji hladinu cukru v krvi a přispívá i k lepšímu usínání.Užívám dle doporučení goji juice 30ml každý večer.Proto z vlastní zkušenosti,která je chválihodná doporučuji tento přírodní a chutný produkt goji zakoupit a vyzkoušet.Chutná báječně.S pozdravem uživatelka Jana

Zákazník HIMALYO.cz - Marián Demeter

Marián Demeter

Košice - Slovenská Republika

Goji mi veľmi pomáha na trávenie, krvný tlak a na potenciu. Na druhý deň mám super náladu.Je to najúžasnejšia plodina. ĎAKUJEM!

Zákazník HIMALYO.cz - Jan Orsag

Jan Orsag

Hovězí - Česká Republika

JE TO VELMI DOBRY PRODUKT .........BERU DENNĚ .........

Duchoňová Jarmila

Plzeň - Česká Republika

Dobrý den. Po využívání jedné lahve GOJI se cítím vitální, mám více energie a moje zazívání funguje lépe. Sušené plody GOJI používám na čaj, přidávám do ovocných nápojů a salátů, taky do žemlovky, rýžového nákypu, nebo konzumuji jen tak. Je to výborné zpestření jídelníčku a vitamínová bomba.

Štěpková Jarmila

České Budějovice - Česká Republika

Je to úžasný "doping", po kterém se celý den cítím skvěle. Goji juice mi pomáhá s imunitou, přes celé zimní období žádné rýmičky. Sušenou goji zobeme s manželem místo pamlsků.

Kloudová Alena

Čáslav - Česká Republika

Goji používáme s manželem od podzimu 2015. Pomohlo nám překlenout podzimní období, kdy měl manžel pravidelně rok co rok potíže se silným nachlazení a problémy s hlasivkami. Díky Goji zvládl podzimní období naprosto bez problémů. Znatelná byla u nás obou i menší únava. Goji nám moc chutná, je součástí ranního rituálu :) Ve vánočním období jsme ji vyzkoušeli v sušeném stavu a mezi ostatním ovocem a pochoutkami se po ní jen zaprášilo. Tento produkt můžeme jen doporučit. Alena

Maděra Karel

Nymburk - Česká Republika

Dobrý den. Moje zkušenosti s GOJI.Je mi 71 roků,piji Goji od července minulého roku. Jsem cukrovkář již od roku 1989,před používáním GOJI jsem měl cukr dlouhodobý 5,3 - 6 a glykémiji 6,9-9.0,tlak 140/80. Současně dlouhodobý cukr 4,2-4,8,tlak 120/70. současná Glykemije 4,8-6,0 Vyléčil jsem i dlouhodobou únavu,špatný spánek , bolesti kyčlí a kolen.Toto jsem pozoroval postupně jak bolesti ustupují a současně i lépe spím. Zpevnily se i nechty a vlasy. Dnes se cítím báječně bez únavy a také není problém s chřipkama a pod. Mohu doporučit každému, zdraví máme jenom jedno.

Svoboda Petr

Bílovice nad Svitavou - Česká Republika

Goji juice užívám třetí měsíc, ač jsem byl několikrát za letošní zimu prochlazený, neměl jsem zatím ani rýmu :) Praktická lékařka mi na podzim zjistila vysoký tlak a cholesterol a strašila mne, že jestli si do čtvrt roku neupravím hodnoty sám, začne mne léčit. Při další kontrole (po využívání první lahve Goji juice) konstatovala, že cholesterol spadnul na polovinu a tlak je v normě. Do budoucna doufám, že mi obsažené karotenoidy pomohou zlepšit stav mé poškozené sítnice a zlepšení zraku. Děkuji za tento dar z přírody :)

Libušová Marta

Bratislava - Slovenská Republika

Zo začiatku som bola k užívaniu HIMALYO 100 % GOJI JUICE skeptická, pretože efekt ktorý som očakávala sa nedostavil. Asi po mesačnom užívaní som začala pociťovať zmenu týkajúcu sa hlavne spánku. Tiež sa môžem pochváliť zvýšenou energiou a tým, že po celodennom pobehovaní s mojim štvorročným vnúčikom som schopná ešte večer aj niečo urobiť. Evidentne to pripisujem účinkom 100 % GOJI JUICE HIMALYO, pretože žiadny iný potravinový doplnok neužívam. Ďakujem

Černá Lucie

Praha - Česká Republika

Výborná chuť, krásná barva a mnoho zdraví v jediném panáku. Nemusí se nijak ředit, prostě jen ráno "panáka" a šup do práce. Zakoupila sem 4 lahve (pak doprava zdarma) a za celou dobu sem nebyla ani trochu nachlazená, žádné bolení hlavy. Zkusila sem i jiné výrobky (levnější), ale nevyplatí se, mám podezření, že je ředí nebo něčím nastavují. Takže jdu opět do Himalyo :) Lucie

Naivertová Lucie

Ostrava - Česká Republika

Dobrý den, léčím se na autoimunitní onemocnění, které mi způsobuje velikou únavu, velké křeče a bolesti končetin. Na doporučení jsem si u Vás objednala sušené plody kustovnice čínské a juice. Již po pár dnech jsem na svém těle cítila blahodárné účinky. Pocit velké únavy zmizel, byla jsem aktivnější, svěží, lépe jsem se soustředila a mé krevní testy, na které chodím každé tři měsíce měly mnohem lepší hodnoty. Věřím, že produkty kustovnice čínské firmy Himalyo jsou velmi kvalitní a zlepšily můj život! Moc děkuji!

Puklová Vlasta

Brno - Česká Republika

S goji mám jenom samé dobré zkušenosti. Dávám přednost tekulé a zastávám názor, že si zasloužím jen to nejlepší. Užívám s přestávkami goji pravidelně už pár let a vidím na sobě výsledky pravidelného užívání, mám víc energie, moje imunita je podstatně lepší než bývala a kondice se podstatně zlepšila po všech stránkách. Nešetřím na sobě hlavně ve dnech, kdy mám před sebou energeticky náročné dny, připravím si kokteil s panákem goji. V pohodě zvládám stejně jako ve třiceti. Nedávno mě pozvala kamarádka na měření zdravotního stavu, mé tělo se cítí o patnáct let mladší než je, a to je vlastně výsledek mé péče o sebe. A to se mi vyplatí :)

Mikel Laura

Praha 10 - Česká Republika

Když jsem začátkem minulého roku objevila produkty Himalyo, konkrétně jsem se zaměřila na Goji jujce, myslela jsem si, že aspoň "něco " udělám pro své zdraví. Jaké bylo pro mě překvapení , že na mě Goji jujce zafungoval naprosto neočekávaně a skvěle. Měla jsem nejen víc energie,ale asi po 2 týdnech pití jujce jsem dokonce nepotřebovala obvyklou dobu spánku.I přesto jsem se probouzela odpočatá, plná energie a psychicky i fyzicky spokojená. Pracuji v umělecké oblasti - ve školství, i koncertuji.Setkávám se tedy se spousty lidmi. Od minulého roku se mi viróza vyhýbala a nebyla jsem nemocná. V naší rodině jsem GOJI jujce poslední dobou dávala jako dárek a všichni, kdo ho vyzkoušeli, byli nadmíru spokojeni s jeho účinky.Vřele všem doporučuji.

Bínová Věra

Jihlava - Česká Republika

Od té doby co pravidelně užívám goju v tekutém stavu, srovnaly se mi veškeré hodnoty v krvi, přestaly mě brát křeče do nohou a hlavně už nejsem stále tak unavená jak jsem bývala. Zlepšila se i kvalita spánku a také kvalita pleti. Goju užívám od července 2015 a první výsledky se dostavily velice brzy, asi už po 10-ti dnech.

Pavelcová Alexandra

Mladá Boleslav - Česká Republika

Přináší mně dobrý pocit, že dělám něco pro své zdraví a nač kupovat výrobky neprověřené kvalitou.Tady vím, že kupuji to nejlepší. Důkazem je i to, že v rodině pravidelně nakupujeme jak plody, tak juice. Jsem po ablaci prsu. Goji jsem zařadila do svého jídelníčku v červenci 2015. V druhém prsu jsem měla cystu a mikrokalfikace. Od operace v roce 2012 jsem prošla vyšetřením na sonu i mamografu 3 krát se stejným výsledkem. V prosinci 2015 se výsledek změnil. Cysta je pryč a mikrokalfikace v minimálním množství. Věřím, že je to i díky Goji a i kdyby to tak nebylo, tak vím, že tělo dostává ten nejlepší antioxidant a vitamíny. Je to i čistič střev.Zácpou u nás již nikdo netrpí. Alexandra

Lakomý Milan

Střížov, Drahanovice - Česká Republika

Produkty Himalyo, užíváme již více jak rok. Za tuto dobu se pozitivně projevily účinky v oblasti zvýšení imunity a odolnosti na nachlazení, únavu a stres, také se výrazně upravila tělesná hmotnost (směrem dolů:-)), i zažívání a lepší kvalitnější spánek. Jsme velice spokojeni a rozšiřujeme užívání Goji dále na naše okolí i další členy rodiny.

Navrátil Jiří

Prostějov - Česká Republika

GOJI ORIGINAL užívám každý den.První moje cesta po ranním probuzení ,je do chladničky,ve které mám GOJI uložené. Jsem přesvědčený,že díky pravidelnému užívání jsem ušetřený pravidelných chřipkových infekcí a angín,které mě v minulosti také pravidelně navštěvovaly,mám mnohem víc energie než v dřívější době, sportuji naplno,přestože nejsem už žádný mladík.Žádná chemie,lahodná chuť,jednoduchá aplikace, a k tomu ještě dobrá cena.

Tretter Leoš

Blansko - Česká Republika

Zdravím, HIMALYO mi hodně pomáhá s vysokým tlakem. Sice ještě není předpisovej, ale pře užíváním jsem měl průměr 143/91 po čtrnácti dnech užívání průměr spadl 137/83. Pravda je že občas ještě i vyskočí na 138/94 ale i toto je obrovský úspěch. Leoš Tretter

Veselá Václava

Vraclav - Česká Republika

S nákupem jsem velice spokojená. Sušené plody Goji jsou opravdu velké a mají nesrovnatelnou kvalitu. Jsou čisté a bez nežádoucích zbytků rostlin. Výborné jsou např. v jogurtu, nebo jen tak přidané do hrníčku s čajem. Výborně chutnají a hlavně dodají tělu vše potřebné. Rozhodně doporučuji :-)

Vaňková Jarmila

Praha 6 - Česká Republika

Goju jsem začala užívat už před třemi roky v souvislosti s mojí osteoporézou. Nahrazuje mi chutí, vůní a kvalitou spoustu jiných potravinových doplňků. Je mě 80 let a jsem přesvědčena, že díky tomuto přírodnímu produktu jsou moje laboratorní výsledky vždy v normě.Děkuji!

Neubauerová Soňa

Trutnov - Česká Republika

Dobrý den, dovoluji si reagovat na Vaši výzvu. HIMALYO užívám přibližně od října 2015 , kdy jsem měla zvýšené hodnoty cholesterolu (6,6). Záčátkem prosince 2015 jsem měla cholesterol snížený na hodnotu 5,3. Jsem přesvědčena, že to byl příznivý vliv Vašeho produktu HIMALYO, jelikož předepsané léky na snížení cholestrolu neužívám. V dubnu očekávám další výsledky hladiny cholesterolu a chci doufat, že budu opět spokojená. Samozřejmě, že snížení hladiny cholesterolu trochu "pomáhám" dodržováním diety. Děkuji za Váš zájem. Soňa Neubauerová

Mrajcová Dagmar

Třinec - Česká Republika

Vždy , když piji Goji šťávu 100% , tak cítím očistu těla, více energie, ožívají mi oči a v létě jsem nikdy neměla problém s opalováním. Když jedu do zahraničí, kde je třeba zvýšit imunitu, kvůli rizikovým nemocem, tak jsem vždy byla bez větších zdravotních problémů a to přičítám určitě preventivnímu pití šťávy z Goji. Děkuji za to, že je tady ta možnost ji kupovat u Himalyo za příznivou cenu a ve vysoké kvalitě.

Nádvorníková Jarmila

Brodce - Česká Republika

Před časem mi jedna známá doporučila plody kustovnice čínské a velice je chválila. Dlouho mi trvalo než jsem se odhodlala tento produkt vyzkoušet.Jsem dost mlsná a zdálo se mi to drahé. Pravý čas přišel až teď protože jsem se dočetla,že po užívání Goji dochází k úbytku hmotnosti. Protože už nějakou dobu bojuji s nadváhou rozhodla jsem se zkusit sušené plody.Navíc mne potěšilo zjištění,že obsahuje mnoho vitamínů,minerálů a stopových prvků. Svůj mozek si musím také opatrovat z důvodu prodělané CMP pooperační stav kdy došlo k ucpání levé karotidy. Přežila jsem naučila se znovu mluvit,psát a hýbat.Je to už deset let a připadám si zdravá. Přesto si musím přiznat,že k nějakým nevratným změnám v mém organismu došlo. Jelikož mám v plánu na světě pobývat ještě spoustu let uvítám takové zdravé dobroty. Užívám plody Goji teprve první týden tak čekám nějaké pozitivní a zásadní změny. Třeba opravdu omládnu a budu se těšit trvalému zdraví.Děkuji.

Hofmanová Alexandra

Plzeň - Česká Republika

S používáním HIMALYO GOJI JUICE jsem velice spokojená. Od té doby co jej používám moje tělo nezadržuje vodu v těle a myslím, že funguje celkové trávení a metabolismus tak jak by mělo. Se zadržováním vody v těle jsem měla vždy problémy a co používám Juice GOJI nemám již oteklé nohy. Zároveň i v chladném počasí pozoruji, že celkový vzhled pokožky je lepší, kůže je lépe hydratovaná a není tak vysušená jako dříve. Netuším, zda větší výdrž při sportovních výkonech a celkový pocit spokojenosti je následkem používání tohoto produktu, ale budu věřit že ano a dál pít další doušky zdraví a vitality v podobě GOJI :-)

Majdlochová Marie

Zlín - Česká Republika

Dobrý den jsem velice spokojená, i mé kolegyně v práci. Pracuji na operačních sálech v KRAJSKÉ NEMOCNICI TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ, cítím se lépe po zdravotní stránce, dokonce jsem nepodlehla chřipce jako kolegyně, které Goji neužívají a necítím se tak unaveně, i když jsem každý den v práci, od rána až do pozdních hodin.
Děkuji s pozdravem Majdlochová

Rybka Tomáš

Česká Třebová - Česká Republika

Od doby kdy užívám po ránu nápoj Goji se cítím nepopsatelne lépe než kdy před tím. Nápoj Goji mi dává energii a chuť do nového dne a pokud se stane, ze mi dojde, akorát se ujišťuji, ze tomu tak proste je a ze to není jen nějaký placebo efekt. Stejně tak mohu jen doporučit lidem, které trápí zimní nemoci jako nachlazení apod. Od dob kdy užívám Goji se mi zimní nachlazení a "rymicky" vyhýbají.

Paličková Iva

Pardubice - Česká Republika

Dobrý den. Nápoj z kustovnice moc chválím. Piji asi desátou lahev. Jsem od té doby čilá, plná elánu a energie. Dobře vstávám i usínám, zlepšila se mi pleť, zažívání a imunita celého organismu. Nevím čemu všemu mám přičítat účinky nápoje, ale celkově se cítím velice dobře. Semínka - plody používám denně - do jogurtů, smootie nápojů, při pečení, do ovocných salátů atp... Když mám potřebu si něčeho zobnout, tak to jsou právě sušené plody kustovnice. Doporučuji všem příbuzným, známým a také zákazníkům, kteří obdrží vizitku se slevovým kódem jako dárek ke svému nákupu. Děkuji za výborný produkt. Iwapa

Mašatová Ivana

Smiřice - Česká Republika

Po užívání jednoměsíční dávky Goji juice se mi snížil vysoký krevní tlak a upravil se mi cholesterol. Při změně počasí jsem měla bolesti hlavy, užívala jsem Ibalgin a trpěla jsem při sehnutí tzv."motolicemi" Nyní již "motolicemi" netrpím. Necítím se tak unavená, jsem aktivnější a vitálnější.

Czerneková Jana

Třinec - Česká Republika

Šťávu z goji jsem si objednala na základě doporučení mé známé. Objednala jsem si 2 láhve s tím, že kdyby mi to náááhodou nechutnalo, někomu láhve podaruji. Jenže goji mi zachutnala tak, že už ji z ruky nedám! :-) Piju goji více než měsíc a mám tolik energie jako už dlouho ne. Každý ráno vyskakuji radostí z postele, kdy se vyloženě těším, až si budu moci dát "svou dávku." Ano, je to asi závislost, ale ZDRAVÁ závislost! Cítím se o dost lépe a zdravěji než předtím, kdy jsem o goji pouze jen slyšela a mávla nad ní rukou. Také ji používám jako výživnou masku na obličej. Nanesu, nechám 15 minut působit a spláchnu. A pleť je krásnější. Ale pozor! Goji nesmírně barví, takže doporučuji mít po ruce šetrný peeling, který barvu z obličeje smyje... Teda pokud vyloženě nechcete jít mezi lidi z oranžovým obličejem. :-) Šťávu z Goji DOPORUČUJI všem, kterým záleží na svém zdraví a chtějí se cítit lépe. Protože budou mít jistotu, že tomu tak doopravdy bude! :-)

Kristýnek František

Žďár nad Sázavou - Česká Republika

S produkty HIMALYO mám pozitivní reference,já dlouhé roky užívám prášky na vysoký tlak od té doby co užívám Goji se my tlak snížil a dokonce my lékař snížil prášky,moje manželka nemohla pohybovat u levé nohy prsty odkdy užívá Goji prsty může pohybovat,ona má vrozený luxační Pertes,také měla značně popraskané žilky na nohou,a to ji také postupně mizí.To je vše co bych vám chtěl napsat,a děkuji,že něco takového na našem trhu.S pozdravem František Kristýnek

Pryclová Ivana

Trutnov - Česká Republika

Goju - štávu užívám již několik let . Od firmy Himalyo asi jeden rok. Goju piji po ránu na lačno , když se cítím unavená dám si větší dávku , poté se cítím mnohem lépe. Měla jsem určité období , kdy jsem se stěhovala a byla hodně vysílena , nestíhala jsem nic a goju jsem na několik měsíců vynechala .Když jsem padala tzv." na hubu " pochopila jsem , že mě klesla imunita a cítila jsem totální vyčerpání , nakoupila jsem goju , je pravdou , že jsem zvýšila dávky na dvojté a brala jsem dvakrát denně - ráno a večer a musím říci , že mě goja hodna nastartovala . Nedám na ni dopustit. Nyní užívám i goju - sušené plody , které jím holé nebo do jogurtu, či buchty, štrůdlu . Beru ji jako rozinky , které ujídám místo schipsů a tím vím , že jím zdravé ovoce.Viděla jsem i laboratorní vyšetření krve po měsíčním užívání goji - štávy a viděla jsem , jak se krevní oběh - hlavně bílé krvinky začaly pracovat , tak jak mají. Goja je nezdravější ovoce , které můžeme tělu dát . Pomáhá i na vysoký krevní tlak , člověk tolik nestárne. Vřele doporučuji Všem.

Khol Zdeněk

Hostinné - Česká Republika

Dobrý den, s produktem Goji, který nabízíte mám osobně dobré zkušenosti. Seznámil mne s ním kolega, který od Vás jej odebírá déle než já. Než jsem se sám přihlásil k oběru, bral jsem produkt Goji od kolegy a dosud beru i po přihlášení, tak že Goju již užívám déle než 9-10 měsíců a již po využívaných asi třech lahvích jsem přestal užívat léky na diabetes 2 stupně. Také mírně zvýšený krevní tlak se upravil do normálu, tak že léky neužívám.Dále mam potíže s prokrvením dolních končetin a po operačním zákroku, kdy byly odstraněny povrchové žíly po celé délce nohou a kůže pigmentovala a stále tmavla, nyní po užívání Goji se části pokožky vrací ke své původní barvě. Rozhodně je to produkt, který opravdu slouží ke zdraví, alespoň mému.Děkuji Vám za výborný produkt. Khol Zdeněk.

frame-scrollup