Kvet

Partnerské programy

Partnery F&F

HIMALYO
FAMILY & FRIENDS

Rodina, přátelé a zdraví… Nejcennější věci, které nás v životě obklopují a o které musíme pečovat.
Nový program F&F HIMALYO je určen pro všechny, kteří chtějí se svými blízkými sdílet vlastní dobré zkušenosti, inspiraci a životní filozofii.

Získejte trvale výhodné ceny na produkty Himalyo – zaregistrovaní členové získávají slevu 10 % z běžných cen na eshopu Himalyo.com.

Sdílejte program se svou rodinou a přáteli, za jejich nákupy se vám bude načítat další provize. Z každého Himalyo produktu zakoupeného v rámci “Vaší rodiny” Vám věnujeme jako poděkování 15 % z nákupů Vašich přímých přátel a 10 % z nákupů jejich přátel.

Vyřiďte vše elektronicky a bez geografického omezení. Stejně jako přátelství, ani Himalyo nezná hranic.

Registrace a Himalyo kód

Na našich webových stránkách Himalyo.com proveďte jednoduchou registraci. Po jejím dokončení je Vám vytvořen osobní profil, ve kterém získáte Váš osobní HIMALYO KÓD.

Registrace

Péče a sdílení

Registrací a nákupem Vašeho prvního zákazníka získáte nejen trvale výhodné ceny pro sebe, ale sdílením svého osobního HIMALYO KÓDU můžete dále inspirovat své okolí. Registrací lidí z Vašeho okolí pod Vaším HIMALYO KÓDEM se tak i další osoby stávají součástí Vaší “Himalyo rodiny”. Tím členové Vaší Himalyo rodiny získají své trvale výhodné ceny a Vy navíc z jejich nákupů generujete provizi, která se kumuluje na Vašem Himalyo účtu.

Jak to funguje

Zaregistrovaní členové (Vy a členové Vaší Himalyo rodiny) získávají trvalou slevu 10 % z běžných cen na eshopu Himalyo.com. Z každého Himalyo produktu zakoupeného v rámci “Vaší rodiny” Vám věnujeme jako poděkování 15 % z nákupů Vašich přímých přátel a 10 % z nákupů jejich přátel. Odměnu získáte formou slevy, kterou můžete uplatnit při svých nákupech.

Partnery PRO

HIMALYO
PROFESSIONAL

Zdraví… nejcennější hodnota, kterou v životě máme, se může stát i pro Vás nejen formou pomoci ostatním, ale i zdrojem zajímavého přivýdělku či vlastního plnohodnotného podnikání.

Vytvářejte svůj vlastní tým koncových uživatelů i profesionálů (firem a živnostníků).

Získejte trvale výhodné ceny na produkty Himalyo – zaregistrovaní členové získávají slevu 10 % z běžných cen na eshopu Himalyo.com.

U koncových uživatelů generujte provizní bonus 15 % z nákupů svých přímých partnerů a navíc dalších 10 % z jejich přímých partnerů. U profesionálních partnerů (např. nově získaných prodejen, nebo eshopů, které uvedou Himalyo do sortimentu) generujte provizi 10 %.

Pracujte v nejdynamičtějším a nejkrásnějším oboru na světě.

Získejte každý měsíc svou odměnu převodem na účet

Jak začít své podnikání

Na našich webových stránkách Himalyo.com proveďte jednoduchou registraci. Po jejím dokončení je Vám vytvořen osobní profil, ve kterém získáte Váš osobní HIMALYO KÓD.

Registrace

Tvorba vlastního týmu

Každý nový partner registrovaný pod Vaším Himalyo kódem se stává pevnou součástí Vašeho týmu. Ať se jedná o koncového spotřebitele, distributora nebo obchod, každý z nich tvoří trvalou hodnotu pro výpočet Vašeho příjmu.

U koncových spotřebitelů, kteří jsou zaregistrování přímo pod Vaším kódem a kteří nakupují přes eshop Himalyo.com, získáváte provizi 15 % z jejich nákupů a navíc dalších 10 % z obratu jejich přímých partnerů. U distributorů nebo obchodů (kamenná prodejna nebo eshop, kteří produkty Himalyo nově zařadí do svého sortimentu), a kteří nakupují za náš standardní velkoobchodní ceník, získáte provizi 10 % z jejich obratů.

Podmínky a jak to funguje

Zaregistrovaní členové (Vy a Vaši zákazníci) získávají trvalou slevu 10 % z běžných cen na eshopu Himalyo.com. Distributoři nebo obchody, které zaregistrujete (kamenná prodejna nebo eshop) získají možnost nakupovat za velkoobchodní ceny. Podmínkou pro využívání všech výhod programu Himalyo PRO je, že Váš Himalyo tým generuje obrat minimálně 30 000 Kč (1 200 EUR). Jakmile Váš Himalyo tým tuto hranici překročí, můžete svou odměnu získat převodem na Váš účet tím, že vyplníte žádost o výplatu a na danou částku nám vystavíte fakturu na provizi ze zprostředkování. Po dosažení obratu získáváte možnost na vyplácení odměny 1 x měsíčně.

V případě, že máte možnost získat velkoobchodního partnera, kontaktujte nás na email info@himalyo.cz. V reakci na tento email Vám zašleme velkoobchodní ceník a bližší info pro registraci takového zákazníka. U distributorů nebo obchodů, kteří nakupují za velkoobchodní ceník, musí nejdříve dojít k uhrazení jejich faktur za zboží Himalyo, aby Vám provize mohla být přičtena na Váš Himalyo účet. Inspirujte, motivujte a vydělávejte!

frame-scrollup