pozadí úvodní sekce

Dlouhověkost

 

Kustovnice čínská je již po tisíciletí považována za elixír zdraví a dlouhověkosti. Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších prospěšných látek lze pravidelnou konzumací GOJI předejít předčasnému stárnutí, civilizačním onemocněním a mnoha zdravotním komplikacím.

 

V čínské medicíně se plody kustovnice používají zejména jako tonikum k posílení vitality a prodloužení života. Pravidelné užívání se doporučuje pro:

 

  • podporu funkce trávicích enzymů, udržení správné hladiny tuku a cukru v krvi
  • udržení správné hladiny cholesterolu
  • regeneraci oběhového systému a zpevnění cév
  • prevenci a léčbu ledvinových chorob a ochranu funkce jater
  • posílení svalů a kostí
  • harmonizaci funkce centrální nervové soustavy, mírnění deprese, nervozity a podrážděnosti

KOUPIT

 

 

Ve vícero studiích bylo prokázáno antioxidační působení plodů kustovnice. Podporuje vychytávání volných radikálů, které vznikají při tzv. oxidačním stresu. Ten ve svém důsledku způsobuje poškozování tělesných struktur a může vést až k závažným onemocněním.

 

Proč goji od Himalyo?

Šťáva je pečlivě za studena lisována výhradně z čerstvých, ručně sbíraných plodů kustovnice čínské, které díky vysokohorskému původu a náročným klimatickým podmínkám obsahují unikátní koncentraci nutričních látek. Již při porovnání pouhým okem je jasně patrné, že na rozdíl od mnoha jiných dostupných produktů je šťáva Himalyo 100% koncentrovaná a není vyráběna dodatečným ředěním práškového koncentrátu. Tato šťáva je v nezměněné podobě v sušené formě obsažena v kapslích, olej je 100% koncentrovaný a bez příměsí. Sušené plody jsou ručně sbírané a vybírány jsou pouze kusy zralé a v prvotřídní kvalitě.

 

 

Doporučené produkty

GOJI 100% Juice BIO

GOJI 100% Juice BIO | 750 ml

100% šťáva z plodů kustovnice čínské v certifikované BIO kvalitě.  Šťáva je pečlivě za studena lisovaná výhradně z čerstvých, ručně sbíraných plodů kustovnice čínské, které díky vysokohorskému původu a náročným klimatickým podmínkám obsahují unikátní koncentraci nutričních látek. Nápoj je elixírem zdraví, mládí a krásy. Jeho pravidelné užívání dodává tělu potřebnou vitalitu a energii. silné antioxidační účinky, pohlcování volných radikálů v těle, ochrana před oxidačním stresem podpora funkce trávicích enzymů, udržení správné hladiny tuku a cukru v krvi udržení správné hladiny cholesterolu regenerace oběhového systému a zpevnění cév harmonizace funkce centrální nervové soustavy, mírnění deprese, nervozity a podrážděnosti Goji džus je vhodný pro celou rodinu, mohou jej konzumovat děti již od 3 let. Doporučené dávkování: 25 ml džusu denně.  
399 Kč s DPH
ks
GOJI Caps BIO

GOJI Caps BIO | 60 ks

Sušený extrakt z plodů kustovnice čínské v rostlinných kapslích, certifikovaná BIO kvalita.  EXP 010920 Kapsle skrývají šetrně připravený extrakt z plodů kustovnice pěstované ve vysokohorských oblastech Tibetu. Prášek se získává formou studeného sušení džusu, které dovoluje uchovat nutrienty v celém jejich spektru. Plněn je do rostlinných kapslí a je tedy vhodným doplňkem stravy i pro vegany. Extrakt z plodů je elixírem zdraví, mládí a krásy. Jeho pravidelné užívání dodává tělu potřebnou vitalitu a energii. silné antioxidační účinky, pohlcování volných radikálů v těle, ochrana před oxidačním stresem podpora funkce trávicích enzymů, udržení správné hladiny tuku a cukru v krvi udržení správné hladiny cholesterolu regenerace oběhového systému a zpevnění cév harmonizace funkce centrální nervové soustavy, mírnění deprese, nervozity a podrážděnosti Složení: BIO extrakt z kustovnice čínské 500mg, rostlinná kapsle, plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (10 mg). Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsle
99 Kč s DPH
ks
GOJI Seed Oil BIO

GOJI Seed Oil BIO | 30 ml

100% olej ze semen plodů kustovnice čínské v certifikované BIO kvalitě.  Čistou esencí a vrcholným produktem z kustovnice je olej získávaný šetrnou extrakcí ze semen jejích plodů. Velmi nákladný a náročný proces výroby přináší vysoce koncentrovaný koktejl účinných látek. Na jednu kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet plodů kustovnice. Olej je elixírem zdraví, mládí a krásy. Jeho pravidelné užívání dodává tělu potřebnou vitalitu a energii. silné antioxidační účinky, pohlcování volných radikálů v těle, ochrana před oxidačním stresem ​podpora funkce trávicích enzymů, udržení správné hladiny tuku a cukru v krvi udržení správné hladiny cholesterolu regenerace oběhového systému a zpevnění cév harmonizace funkce centrální nervové soustavy, mírnění deprese, nervozity a podrážděnosti Informace k doporučenému dennímu dávkování S GOJI OLEJEM KE KRÁSE A ZDRAVÉ POKOŽCE Olej ze semen goji je hojně využíván také v kosmetice. Působí aktivně proti stárnutí kožních buněk a revitalizuje svrchní i hlubší struktury pokožky. Zajišťuje její přirozenou obnovu a je silným anti-aging prostředkem. Má zvláčňující a zpevňující efekt. Vyrovnává obsah melaninu v kůži, minimalizuje hyper-pigmentaci a barevné nerovnosti. Ochraňuje před dráždivými vlivy okolního prostředí a ochraňuje před UV zářením. Tip na použití: Aplikujte přímo na očištěnou pleť, nejlépe před spaním. Jemnými kruhovými pohyby důkladně vmasírujte do pokožky obličeje a dekoltu. Přidejte několik kapek do používaného krému nebo pleťové masky.
599 Kč s DPH
ks
frame-scrollup