Kvet

Filozofie

O čem je Himalyo?

naše hodnoty

"Mohli jsme zde napsat několik marketingových trháků, ale místo toho jsme se rozhodli napsat, jak to skutečně cítíme"

Himalyo je o návratu ke kořenům

Kořenům, co dávají stabilitu, sílu růst a držet korunu našeho vědomí vzhůru k nebi. Jen tak dokážeme spokojeně existovat, dýchat a cítit vnitřní klid a smysl našeho bytí.

Himalyo je o pochopení

Pochopení spojitosti našeho vnitřního a vnějšího těla a o důležitosti jejich vzájemné synergie. To co je uvnitř je i navenek, a to co je vně se zrcadlí v našem vlastním nitru.

Himalyo je o souznění

Souznění myšlenek a vědomostí, které posouvají hranice zdánlivě nemožného a dávají vyniknout novým metodám v péči o naše tělo a rovnováhu naší mysli.

Himalyo je o poznatcích

Poznatcích vynikajících botaniků, biochemiků a farmaceutů přinášejících vzrušující harmonii dávných tradic s postupy moderní vědy.

Himalyo je o odpovědnosti

Odpovědnosti za pozitivní světlo a čistou stopu, kterou zanechává každý aspekt naší činnosti.

99 %
  • recyklovatelné materiály
0 %
  • konzervačních látek
  • aditiv
  • nudy a nefér přístupu

V jednoduchosti je síla

Jednoduchost, všestrannost a kreativita. V jednoduchosti je síla. Každý z produktů je jasně srozumitelný, jak svým charakterem, tak i účinkem. Vhodný produkt dokáže lehce zvolit každý. Produkty mají všestranné použití. Kromě jejich hlavních indikací je lze směle využít v mnoha netušených podobách. Produkty lze vzájemně skvěle kombinovat a nacházet tak intuitivně řešení pro sílu a vitalitu po celý rok.

“Můžete zde stát třeba celý den a stále máte ten vnitřní pocit, že se toho pohledu nikdy nenasytíte. Dlouhé náhorní tibetské pláně zde pozvolna přechází ve štíty majestátních hor. Výška, ve které často dochází dech, ale odměnou je čirý - jitřivý vzduch. Slunce, které po mrazivé noci vychází v ostrých konturách a zdánlivě zblízka zalévá celou okolní krajinu. V tu chvíli Vám dochází, že se skutečně nacházíte na střeše světa”- Himalyo

V takovém prostředí se rodí a sílí jedny z nejúžasnějších rostlin, které historicky byly a i v dnešní době nadále zůstávají stavebním kamenem tradiční Tibetské medicíny (TTM) a mnohdy najdeme jejich přesah do učení tradiční Čínské medicíny (TCM) a Ayurvédy.

frame-scrollup