Jóga je přirozeným partnerem našich produktů k cestě za spokojeným, zdravým a šťastným životem. Stejně jako naše výrobky pocházející z čistého prostředí Tibetu, Vám i jóga přináší zdraví, vitalitu a vnitřní rovnováhu, která je obyvatelům původních oblastí Himálaje vlastní.

Proto je nám ctí Vám nabídnout možnost s námi pravidelně cvičit jógu z pohodlí Vašich domovů s těmi nejlepšími lektory a odborníky v ČR.

Světem jógy Vás provedou Zuzana Klingrová, Kateřina Hilerová a studio Yoga Karlín.

 

 

Harmonogram jóga lekcí na březen (lekce trvá cca 45 min):

  • 2.3. 18:00 - 19:00 - YOGA Karlín - Anna Stárová - Kousek n(s)ebe. Lekce vinyasy pro protažení i zklidnění celého těla
  • 10.3. 18:00 - 18:45 - Katka Hilerová - Jógová lekce zaměřená na mobilitu a uvolnění oblasti kyčlí
  • 18.3. 18:30 - 19:30 - Zuzana Klingrová - Tantra Hatha jóga pro jarní období (poté otázky a odpovědi 19:30-20:30)
  • 23.3. 18:00 - 19:00 - YOGA Karlín - Petr Mutinský - Dynamická jógová flow - protažení, mobilita i posílení těla v jednom

 

 

Největší krása jógy spočívá v její univerzálnosti. Do cvičení a praktikování jógy se může zapojit každý, bez ohledu na věk či kondici.

Vyzkoušejte různé styly, abyste našli ten, který bude vyhovovat právě Vám. Pravidelným cvičením se pak postupně propracujete k náročnějším hodinám.

Pokud s jógou začínáte, může pár lekcí trvat, než některé cviky pochopíte a naučíte se s vlastním tělem pracovat. Jóga i je v tomto rozměru podobná našim produktům – k pocítění plného přínosu je zapotřebí pravidelnost.

Sledujte náš harmonogram lekcí a vždy se včas dozvíte, kdy Vaše lekce jógy začíná :-).

Pro upozornění na nadcházející lekce můžete sledovat náš instagramový profil Himalyo, nebo pravidelně navštěvujte tento web (www.himalyo.cz/joga).

 

 

Doporučené produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Přírodní extrakt z rozchodnice růžové vypěstované v čistém prostředí Tibetu. Pro psychickou pohodu a zmírnění stresu.
299 Kč s DPH
ks
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného mořského kolagenu obohacený o extrakt z tibetského rakytníku. - doplněk stravy -  Kolagen je spojován s krásou zejména pro svou schopnost zachovat lidskému tělu mládí.  Lidské tělo si kolagen dokáže vytvořit samo, ale už od 25. roku věku jeho produkce klesá a od 45. roku se kolagen přestává v našem těle tvořit téměř úplně. Přírodní kapsle Tibet Collagen obsahují optimální poměr dvou nejdůležitějších typů kolagenu pro lidské tělo: typ I a typ II. Poslední výzkumy ovšem zdůrazňují, že neméně důležitá je i jeho forma a způsob, jakým je podáván. Od běžně dostupných produktů se tak Tibet Collagen odlišuje především důrazem na přirozené vstřebávání do lidského těla a jeho maximální zabudování do struktur pokožky. Kapsle Tibet Collagen proto obsahují štěpenou neboli hydrolyzovanou formu kolagenu, která je daleko snáze vstřebatelná. Jsou navíc obohaceny i o rakytník tibetský. Je totiž známo, že lidské tělo dokáže kolagen doplnit jen za podmínky přísunu dostatečného množství vitamínu C.  Podávaní kolagenu ve formě kapslí také umožňuje jeho postupné dávkování v průběhu dne, což je neméně důležité. Složení 1 kapsle: hydrolyzovaný mořský kolagen typ I. 300 mg, rostlinná kapsle (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagen ze žraločích chrupavek typ II. 15 mg, rostlinný stearan hořečnatý 12 mg Doporučené dávkování: 2 kapsle 4× denně Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Čistá hmotnost: 30 g 
549 Kč s DPH
ks
RAKYTNÍK 100% Juice BIO

RAKYTNÍK 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír pro podporu imunity – čistě přírodní šťáva z vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Bez ředění či konzervantů.
399 Kč s DPH
ks
frame-scrollup