Vysoko v horách, kterým se řiká Himálaj, žije malý yetti. Je to neposeda, ostatně jako každé dítě. Je jako sněhobílá chlupatá kulička a tak není divu, že spatřit yettiho se považuje za veliké štěstí.

Rozhodně ale nepřehlédnete jeho červenou čepici a nepřeslechnete jeho radostný smích. Je ho všude plno!

Yetti je jako pytel blech a miluje dobrodružství.

Na jedno takové vás nyní zveme.

Díky ilustrovaným kartičkám Yetti Yogi se můžete postupně naučit jógovým pózám a vydat se na cestu k pružnosti jak vy, tak zejména vaše děti.

S laskavou korekturou od Katky Hilerové. :)

Dobrodružná cesta malého yettiho a tibetského jeřába Tashi

V této pohádkové hře se děti mohou společně s malým yettim a jeřábem Tashi vydat na cestu za pružností a lepším soustředěním. Najít si chvilku na protažení svého těla a díky jógovým pózám (neboli ásanám), si vytvořit pozitivní návyky, které přispějí k jejich zdraví a psychické vyrovnanosti.

Malý chlupáč yetti je postavička z našich oblíbených žvýkacích bonbonů Yetti Gummies. Jeho průvodkyní bude samička jeřába Tashi, kterou znáte z obalů Tibet spray. Jeřáb je symbolem dlouhověkosti, moudrosti a harmonie, je obdivován za svou eleganci a ladný tanec. Není divu, že to bude právě Tashi, kdo malého nemotorného yettiho naučí tajemství rovnováhy.

Hra je sestavena z 15 ilustrovaných kartiček s jógovými pózami a krátkou instrukcí mistryně jógy – Tashi, které můžete průběžně získat při nákupu Yetti Gummies. Tito dva nerozluční kamarádi provedou děti krajinou Tibetu, odkud pochází naše suroviny a postupně se mohou dopracovat k symbolické pozici jeřába, která je ze všech pozic nejnáročnější. Bude důkazem pokroku a nově nabyté rovnováhy malého yettiho a všech, kdo se na cestu vypraví s ním…

Doporučené produkty

Yetti - RAKYTNÍK Gummies

Yetti - RAKYTNÍK Gummies | 60 ks

Zdravé mlsání z vysokohorských oblastí Himálají pro podporu imunity. S vysokým obsahem vitamínu C a dalších nutrientů.
Dostupnost  skladem
Množství
ks+-
frame-scrollup