Vysoko v horách, kterým se řiká Himálaj, žije malý yetti. Je to neposeda, ostatně jako každé dítě. Je jako sněhobílá chlupatá kulička a tak není divu, že spatřit yettiho se považuje za veliké štěstí.

Rozhodně ale nepřehlédnete jeho červenou čepici a nepřeslechnete jeho radostný smích. Je ho všude plno!

Yetti je jako pytel blech a miluje dobrodružství.

Na jedno takové vás nyní zveme.

Díky ilustrovaným kartičkám Yetti Yogi se můžete postupně naučit jógovým pózám a vydat se na cestu k pružnosti jak vy, tak zejména vaše děti.

Dobrodružná cesta malého yettiho a tibetského jeřába Tashi

V této pohádkové hře se děti mohou společně s malým yettim a jeřábem Tashi vydat na cestu za pružností a lepším soustředěním. Najít si chvilku na protažení svého těla a díky jógovým pózám (neboli ásanám), si vytvořit pozitivní návyky, které přispějí k jejich zdraví a psychické vyrovnanosti.

Malý chlupáč yetti je postavička z našich oblíbených žvýkacích bonbonů Yetti Gummies. Jeho průvodkyní bude samička jeřába Tashi, kterou znáte z obalů Tibet spray. Jeřáb je symbolem dlouhověkosti, moudrosti a harmonie, je obdivován za svou eleganci a ladný tanec. Není divu, že to bude právě Tashi, kdo malého nemotorného yettiho naučí tajemství rovnováhy.

Hra je sestavena z 15 ilustrovaných kartiček s jógovými pózami a krátkou instrukcí mistryně jógy – Tashi, které můžete průběžně získat při nákupu Yetti Gummies. Tito dva nerozluční kamarádi provedou děti krajinou Tibetu, odkud pochází naše suroviny a postupně se mohou dopracovat k symbolické pozici jeřába, která je ze všech pozic nejnáročnější. Bude důkazem pokroku a nově nabyté rovnováhy malého yettiho a všech, kdo se na cestu vypraví s ním…

Ukázka hotových karet 5/15

Doporučené produkty

Yetti - RAKYTNÍK Gummies

Yetti - RAKYTNÍK Gummies | 60 ks

Zdravé mlsání z vysokohorských oblastí Himálají pro podporu imunity. S vysokým obsahem vitamínu C a dalších nutrientů, neobsahuje LEPEK! Nyní DÁREK pro děti: sběratelská kartička ze série Yettiho cesta k pružnosti ZDARMA :) - doplněk stravy -  Přírodní produkt z vysokohorských oblastí Himálají plný blahodárných extraktů z rakytníku a brusinky je vhodný i pro vegetariány, neboť neobsahuje živočišnou želatinu. Vyvážený obsah vysoce koncentrovaných extraktů z rakytníku tibetského a brusinky má mnoho benefitů pro lidský organismus: Podporuje správnou funkci imunitního systému Má pozitivní vliv na zdraví srdce a kardiovaskulární systém Má antioxidační účinky a působí příznivě na celkový stav organismu Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Podporuje správnou funkci trávení Složení: 1 ks rakytníkový bonbon (3g): extrakt z plodu rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 150 mg, vitamin C - kyselina L-askorbová (95 mg, tj. 118,7 % RHP*); 1 ks rakytníkový bonbon (2g): extrakt ze semene rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 85 mg; 1 ks brusinkový bonbon (2g): extrakt z plodu brusnice brusinky (Vaccinium vitis-idaea) 50 mg; ostatní ingredience: sladový sirup, cukr, glukóza, emulgátor: pektin, regulátor kyselosti: citronan sodný a kyselina citronová, kokosový olej. *RHP – referenční hodnota příjmu Doporučené dávkování: dospělí - 2 bonbony 2x denně, děti od 3 let - 1 bonbon 2x denně Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Celková hmotnost: 140 g/2x 30 ks bonbonů
Dostupnost  skladem
Množství
ks+-
frame-scrollup