pozadí úvodní sekce

NÁŠ PŘÍSTUP

"Kvalitu produktů HIMALYO bereme velmi osobně. Proto pečlivě vybíráme ty nejlepší lokality pro pěstování plodů a detailně kontrolujeme celý průběh výroby od samého počátku až do předání každého produktu do rukou našich zákazníků. Vše začíná ručním sběrem plodů, který je nejen šetrný k rostlinám, ale také zajišťuje selekci jen vyzrálých plodů, čerstvost a dokonale uchovává všechny důležité nutrienty. Zpracování plodů probíhá do několika hodin od sběru přímo v místě sklizně. Ve své plné síle a nezměněné podobě jsou produkty dopraveny k našim zákazníkům, kteří tak získávají produkt původní kvality ve své čisté a přírodní podobě."

 

100 %

  • čistě přírodní
  • organické

0 %

  • konzervačních látek
  • aditiv

“Můžete zde stát třeba celý den a stále máte ten vnitřní pocit, že se toho pohledu nikdy nenasytíte. Dlouhé náhorní tibetské pláně zde pozvolna přechází ve štíty majestátních hor. Výška, ve které často dochází dech, ale odměnou je čirý - jitřivý vzduch. Slunce, které po mrazivé noci vychází v ostrých konturách a zdánlivě zblízka zalévá celou okolní krajinu. V tu chvíli Vám dochází, že se skutečně nacházíte na střeše světa”- Himalyo

V takovém prostředí se rodí a sílí jedny z nejúžasnějších rostlin, které historicky byly, a nadále zůstávají, stavebním kamenem tradiční Tibetské medicíny (TTM) s přesahem do učení tradiční Čínské medicíny (TCM) a Ayurvédy.

 

 

frame-scrollup