Kvet

Goji

VITALITA - DLOUHOVĚKOST - KRÁSA

Obsahuje: jedinečné polysacharidy LBP (Lycium Barbarum Polysaccharides) zahrnující unikátní kombinaci 6 monosacharidů a 17 aminokyselin; karotenoidy, fenylpropanoidy (bioaktivní sloučeniny s velmi vysokou antioxidační kapacitou), flavonoidy (quercetin, morin), minerály (draslík, sodík, magnézium, vápník) a organické kyseliny (jablečná, fumarová, šikimová).

Vnitřní použití

Produkty vhodné pro vnitřní použití / dávkování:

Goji Juice 25 ml denně
Goji Caps 1 kapsle 2× denně
Goji Seed oil 2–7 kapek 1–3× denně

Unikátní obsah klíčových nutrientů ve všech těchto produktech působí proti stárnutí a v mnoha úrovních zlepšuje vitalitu a kapacitu organizmu. Klinické studie bohatě zdokumentovaly "anti-aging" přínosy těchto přírodních produktů (zvýšení oxidu dismutasy o 48 %, zvýšení hemoglobinu v séru o 12 % a snížení LPO v séru o 65 % – trojkombinace označovaná za “zlatý grál” dlouhověkosti).

Vše vhodné pro celou rodinu včetně dětí od tří let.

Doporučujeme produkty vzájemně kombinovat:

Goji Juice + Goji Seed oil

Goji Caps + Goji Seed oil

Olej akceleruje účinky GOJI JUICE/CAPS na maxi- mum. Synergické působení celého spektra účinných látek z jader, dužiny a slupky plodů násobí celkové působení a dává tak naplno vyniknout mimořádné síle goji.

Tip na použití:

  • Přidat několik kapek goji oleje do goji džusu.
  • Přidat několik kapek goji oleje do snídaňové kaše nebo smoothie.
  • Oleje i kapsle jsou díky praktickému balení vhodné na cesty či dovolené.

Vnější použití

Produkty vhodné také pro vnější použití / dávkování:

Goji Seed oil 2–7 kapek 1–3× denně

Působí proti stárnutí kožních buněk a vitalizuje svrchní i hlubší struktury pokožky. Zajišťuje její přirozenou obnovu a je silným anti-aging prostředkem. Má zvláčňující a zpevňující efekt. Vyrovnává obsah melaninu v kůži, minimalizuje hyperpigmentaci a barevné nerovnosti jejího vzhledu. Ochraňuje před dráždivými vlivy okolního prostředí a ochraňuje před UV zářením.

Tip na použití:

  • Je možné použít přímo na vyčištěnou pleť, nejlépe před spaním jemnými kruhovými pohyby důkladně vmasírovat do pokožky a dekoltu.
  • Přidat několik kapek do používaného krému nebo pleťové masky.

goji

frame-scrollup