pozadí úvodní sekce

HIMALYO - O nás

Příběh produktů Himalyo se rodí ve zcela unikátních oblastech Tibetu, kde průměrná nadmořská výška dosahuje 4 500 metrů. V krajině plné kontrastů – krásné a čisté, syrové i drsné zároveň, se nacházejí mimořádné rostlinné druhy, jejichž vlastnosti a charakter jsou jedinečné.

Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde.

Výjimečná síla produktů Himalyo tak spočívá v energii, kterou tradičně zpracované plody načerpaly z čisté přírody těchto vysokohorských oblastí.

Himalyo je koncept přírodní péče inspirovaný tibetskou a ajurvédskou medicínou. Je založen na principech vyzkoušených tisíce let, na životě, který je v souladu s přírodními zákony.

Cílem tohoto konceptu je dlouhověkost, spokojenost, zdraví a rovnováha v oblasti fyzické, duševní i emocionální.

Při hledání těch nejkvalitnějších odrůd použitých rostlin a v šetrnosti jejich zpracování neděláme žádné kompromisy – využíváme pouze to nejlepší, co daný produkt dokáže ve své čisté přírodní formě nabídnout.

  • Výjimečná lokalita a zpracování původních odrůd dává produktům Himalyo naprosto unikátní sílu a koncentraci účinných nutričních látek
  • Základem je ruční sběr plodů a jejich šetrné zpracování přímo v místě sklizně
  • Všechny naše produkty jsou čistě přírodní
  • Neředíme je, nepoužíváme zahušťovadla, konzervanty ani jakékoliv jiné přísady
  • Jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí

 


TIBET COLLECTION

Můžete zde stát třeba celý den a stále máte vnitřní pocit, že se tohoto pohledu nikdy nenasytíte. Dlouhé náhorní tibetské pláně pozvolna přecházejí ve štíty majestátních hor. Jste ve výšce, v níž často dochází dech, ale odměnou je čistý a jitřivý vzduch. Slunce tu po mrazivé noci vychází v ostrých konturách a zdánlivě zblízka zalévá celou okolní krajinu. V tu chvíli Vám dochází, že se skutečně nacházíte na střeše světa.”

V tomto prostředí se rodí a dozrávají rostliny, které šetrnou formou zpracováváme do našich produktů. Zde se po tisíciletí utvářely tradice, které s pokorou využíváme při tvorbě každého našeho výrobku.

Chceme, aby přínosem našich produktů bylo dosažení zdraví, vnitřní rovnováhy a vitality, která je obyvatelům těchto oblastí vlastní.

Inspiraci jsme našli v tibetské a himálajské medicíně, která pomáhá žít v souladu s přírodou a přirozeným prostředím, které lidstvo od pradávna obklopuje.  Není tak překvapivé, že v oblastech, kde je tento tradiční přístup po mnoho generací zažitý, mají lidé i v pokročilém věku obdivuhodné zdraví, vnitřní rovnováhu a vitalitu.

Jednoduchost – všestrannost - kreativita

Každý produkt je jasně srozumitelný, jak svým obsahem, tak i účinkem; vhodný výrobek si tak dokáže lehce zvolit každý z nás.  I přes své jasné zaměření, je však využití každého produktu mnohostranné, a kromě hlavních indikací jej lze použít v mnoha dalších netušených podobách. Lze je vzájemně kombinovat a nacházet tak intuitivně řešení pro zdraví a vitalitu každého z nás po celý rok. 

 

frame-scrollup