pozadí úvodní sekce

ONLINE JÓGA S HIMALYO​​​​

- společná cesta ke zdraví -

Himalyo je koncept přírodní péče inspirovaný tibetskou a himálajskou medicínou. Usilujeme o to, aby naši zákazníci dosáhli zdraví, vitality a vnitřní rovnováhy, která je obyvatelům původních oblastí Himálaje vlastní.

Avšak ani ty nejlepší přípravky na podporu zdraví nestačí samy o sobě. K dosažení vytouženého stavu je zapotřebí i zdravý životní styl, pravidelné cvičení a meditace.

Jóga je proto přirozeným partnerem našich produktů k cestě za spokojeným, zdravým a šťastným životem. Pochází ze stejných oblastí, kde pro Vás pěstujeme a sklízíme ty nejkvalitnější plodiny, a stejně jako naše produkty je i jóga založena na souladu s přírodou a přirozeným prostředím, které lidstvo od pradávna obklopuje.

 

 

Jóga je tisíce let stará disciplína, která přináší harmonii těla a mysli, pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu a dovoluje poznat naše vnitřní já.

Přínosem jógy je dosažení tělesného a duševního zdraví a relaxace.  Pročišťuje tělo, zvyšuje odolnost a zdatnost organismu a zlepšuje funkci centrální nervové soustavy. Mezi nesčetné výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší, patří také posílení a protažení celého těla, uvolnění, zbavení se stresu, vnitřní klid a celková vyrovnanost, více energie a životního elánu, a snížení váhy.

 

 

Doporučené produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Přírodní extrakt z rozchodnice růžové vypěstované v čistém prostředí Tibetu. Pro psychickou pohodu a zmírnění stresu.
299 Kč s DPH
ks
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného mořského kolagenu obohacený o extrakt z tibetského rakytníku. - doplněk stravy -  Kolagen je spojován s krásou zejména pro svou schopnost zachovat lidskému tělu mládí.  Lidské tělo si kolagen dokáže vytvořit samo, ale už od 25. roku věku jeho produkce klesá a od 45. roku se kolagen přestává v našem těle tvořit téměř úplně. Přírodní kapsle Tibet Collagen obsahují optimální poměr dvou nejdůležitějších typů kolagenu pro lidské tělo: typ I a typ II. Poslední výzkumy ovšem zdůrazňují, že neméně důležitá je i jeho forma a způsob, jakým je podáván. Od běžně dostupných produktů se tak Tibet Collagen odlišuje především důrazem na přirozené vstřebávání do lidského těla a jeho maximální zabudování do struktur pokožky. Kapsle Tibet Collagen proto obsahují štěpenou neboli hydrolyzovanou formu kolagenu, která je daleko snáze vstřebatelná. Jsou navíc obohaceny i o rakytník tibetský. Je totiž známo, že lidské tělo dokáže kolagen doplnit jen za podmínky přísunu dostatečného množství vitamínu C.  Podávaní kolagenu ve formě kapslí také umožňuje jeho postupné dávkování v průběhu dne, což je neméně důležité. Složení 1 kapsle: hydrolyzovaný mořský kolagen typ I. 300 mg, rostlinná kapsle (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagen ze žraločích chrupavek typ II. 15 mg, rostlinný stearan hořečnatý 12 mg Doporučené dávkování: 2 kapsle 4× denně Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Čistá hmotnost: 30 g 
549 Kč s DPH
ks
RAKYTNÍK 100% Juice BIO

RAKYTNÍK 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír pro podporu imunity – čistě přírodní šťáva z vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Bez ředění či konzervantů.
399 Kč s DPH
ks
frame-scrollup